60 yaş üstü bireyler, seks yaşamları ile çok mutlu.

Ad Details

  • Listed: 13 Temmuz 2017 15:40

Description

escort bayan

Bazı kişiler, yaşlanmanın eğlenceli olamayacağını düşünüyor. Vücutlarındaki her şeyin cazip olmayan yönlerde hareket etmeye başlayacağına inanıyorlar. Yaşlı bireylerin seks yapmaya katılmamaları gerektiğini düşünmelerini sağlayan bu idealdir. Ayrıca, kendilerinden çok zevk alamayanlara da inanırlar. Yine de orada gerçekten olanlara dayanan düşüncelerinde çok yanlışlar.

60 yaşın üzerindeki insanların çoğu kesinlikle seks yapıyor ve bu konuda çok mutlu oluyorlar. Etkinliklere haftada en az bir kere düzenli bir iş ortağı ile katılıp bir süre birlikte katılırlar. Herkes için her şey olmak zorunda oldukları zaman hayatlarının ötesine geçerler. Artık kendi ihtiyaçlarına odaklanmanın tam zamanı ve bu onların cinsel arzuları için de geçerlidir.

60 yaşın üzerindeki bazı kişiler çok farklı bir dünyada büyüdüler. Erkekler ağırlıklı olarak egemendi ve kadınlar itaatkârdı. Evde kaldılar ve eve ve çocuklara baktılar. Bugün toplumda erkekler ve kadınlar arasında çok daha fazla eşitlik var. Bu, kadınların, katılmak istedikleri cinsel faaliyetler konusunda daha iddialı olabileceği anlamına gelir.

Popüler inancın aksine, erkekler gerçekten bunu sever. Cinsel aktiviteleri her zaman başlatanlar olmak istemiyorlar. Onların ihtiyaç duyulduklarını ve arzulandığını bilmek istiyorlar. Eşlerinin seks yaptığından emin olmak isterler, çünkü eşlerini mutlu etmek zorundaymış hissetmek için değil, kendilerine iyi hissettirirler.

Bazıları, 60 yaşın üzerindeki kişilere yönelik seksin sıkıcı olacağını düşünebilir. Sonuçta hepsini denemek için kendi kemerleri altında yeterince deneyim kazanmaları gerekir. Ancak bu yaş grubundaki birçok kişi hala öğrenip olduklarını söyleyecektir. Sonunda uzun zaman önce denemek istediklerini takip ediyorlar. Ayrıca, yaşlandıkça cinsel ihtiyaçları ve arzuları eskiden olduğu gibi değişti.

Cinsiyete ilişkin iletişim, 60 yaşın üzerindeki insanlar için daha standart bir şey gibi görünüyor Artık hayatlarının erken dönemlerinde olduğundan çok daha derine inen bir bağlantı hissediyorlar. Seksin ilişkinin tamamen anlamadığı gibi, kesinlikle çok önemli bir parçası. Eşi ile daha samimi olmayı ve sahip oldukları mükemmel bir cinsel ilişkiye sahip olmalarını sağlar.

Aynı ortağın yanında çok uzun zamandır bulunanlar için, bir zamanlar yaşanan gerginliklerin çoğu gitti. Yetiştirilen çocuklar ve emeklilik yerine, bir zamanlar bulunmayan çocuk yetiştirme, para ve hatta zamana yönelik mücadelelerle birlikte. Bu, çiftlerin günlük ihtiyaçlarına göre tüketilmeden duygularını ve cinsel olarak birbirlerinin ihtiyaçlarına odaklanabileceği anlamına gelir.

60 yaşın üzerindeki kişilerin cinsel davranışları genç nesillerin ilgisini çekmiyor olabilir. Aslında, ebeveynlerinin veya dedesinin bu tür faaliyetlerde yer aldığını yutmak güçtür. Yine de, genç nesillere, hayatlarının o kadar büyük bir bölümünün şu anda yaşı bildiklerinden önce kendilerini yola çıktıkça devam edebileceğini rahatlatmalıdır.

Muhtemelen 60 yaşın üstünde kim olduğunu bilen çoğu insan, cinsel yaşamlarını halk arasında tartışmamaya devam ederken, hâlâ gerçekleşmekte olan birçok eylem olduğundan emin olabilirsiniz. Çeşitli anketlerden ve anketlerden anlaşılıyor. Dünyadaki tıbbi ofislerden gelen raporlar aynı hikayeyi anlatıyor. 60’ın üzerinde seks eğlencesi olanlar hakkında çok sayıda bilgiye insanların kimliğini ifşa etmeden paylaşabilecekleri çevrimiçi ortamlarda da bulunur.

 

Menopoz Nasıl Kadar Cinsel İsteği Azalabilir 60 Yaş Altı

 

Bir kadının yaşamında gerçekleşen bazı önemli değişiklikler var. Bunlardan biri menopoz. Bu, bir çocuğu tasavvur etme yeteneğinin sonuna damgasını vuruyor. Kadının menopozu bittikten sonra menstruasyon döngüsü olmayacak. Yine de menopoz başlangıcından bitirmek için yıllar alabilir. Çoğu kadın yaklaşık 45 yaşına başlar ve yaklaşık 60’ı bitirir. Her kadın farklı olduğu halde er ya da geç olabilir.

Menopozdan geçmiş kadınların artık cinsel istekleri olmadığı konusunda yaygın bir yanlış kanı vardır. Eşlerini mutlu tutmak için faaliyette bulunmaya devam edebilirler, ancak ondan zevk almıyorlar. Ancak bu kesinlikle doğru değildir.

60 yaşın üzerindeki birçok kadın cinsel ilişki kurmayı çok içeriyor. Dönemleri hakkında endişelenmekten çok seviyorlar. Ayrıca yaşamın çok geçinde istenmeyen bir hamilelik hakkında endişelenmeniz gerekmez. Bu yeni bulunmuş özgürlük onlar için, cinsel aktivite üzerine odaklanabiliyor ve bunun çeşitli yansımalarını değil.

Bazı kadınlar menopozdan sonra olsa bile cinsel isteklerinde bir düşüş yaşarlar. Birçok kadın, menopozdan sonra kuru olan vajinalarda sorun yaşar. Bu, cinsel aktiviteden zevk almalarını zorlaştırabilir. Piyasada bazı harika ürünler var, ancak vajinayı olumsuz yan etkilere maruz kalmadan nemlendirmenizi sağlayacak.

Bu gibi konularda bir kadının tam bir değerlendirme için bir jinekolog görmesi iyi bir fikirdir. Süregelen sorunların kendisiyle çözülmesini önleyebilecek doğal bir çare bulmaya yardımcı olabilirler. Birçok kadın için, vajinal kurulukla baş etme, cinsel ilişki ile zihinsel engel oluşturabilir.

Onların 60’lı yıllarına geldiği için onu istenmeyen haliyle bağlayabilirler. Bu düşük özgüven, kadınların cinsel ilişkiden de utangaç olmalarına neden olabilir. 60 yaşın üzerindeyken bedeninizden ve cinsel zevkinizden gerçekten zevk alabilmek çok önemlidir. Yaşamınız için yüksek düzeyde bir cinsel isteği geri getirebilmek için elinizden gelen her şeyi yapmaya teşvik edecektir.

Bazen tezgâhın üzerindeki bir şey, bir zamanlar sahip olduğu cinsel arzuyu geri alması için bir kadının yeterli olmaz. Doktorunuz size östrojen formundaki hormon takviyeleri sunabilir. Vücuttaki düzeyi menopoza bağlı olarak dramatik bir şekilde düştüğünden kesinlikle değiştirilmesi faydalı olabilir.

Menapoz, cinsel yaşamınızı 60 yaş üzerindeki kadınlar için engellemek zorunda değildir. Eğer seks yapmaktan hoşlanıyorsanız ve bunu yapmaya devam etmek isterseniz, yardımcı olabilecek çözümler var. Konuyu doktorunuzla tartışmaktan utanmayın. Bu gibi konularda her zaman uğraşıyorlar. Cinsel olarak istediğiniz yere geri dönmenize nasıl yardımcı olacaklarını bilirler.
Birçok büyük çift için, menopoz, bir zamanlar yakın ilişkilerinin keyifli bir parçası olan şeyin içine bir İngiliz anahtarı atabilir. Neyin gerçekleştiğini tartışmak önemlidir. Bir kadın eşinin cinsel tepki eksikliğini varsaymasını istemiyor; artık onlarla çekici olmamakla bir ilgisi var. Menopozun cinsel ilişkinizi etkilemesini engellemeyecek kadar iyi bir çözüm bulun.

60’lı yaşlarındaki insanlar Cinsel Yaşamları ile ne kadar mutlu oluyor?

60’lı yaşlarındaki birçok insanın seks hayatıyla ne kadar mutlu olduğunu öğrenmek sizi şaşırtabilir. Bu, etkili sağlık bakımından dolayı daha önce hiç olmadığı kadar uzun yaşayan insanlardan kaynaklanmaktadır. Bedenlerimizin bakımının ne kadar önemli olduğunu da biliyoruz. Seks yaşlandıkça pencereden dışarı çıkmanız gereken bir şey değildir. Aslında, 60 yaş ve üzeri daha fazla insan, düşünebileceğinizden daha büyük bir zaman geçiriyor.

60’ın üzerinde seks keyfini yaşayanların davranışı, birçok insanın düşündüğü gibi yeni bir şey değildir. Ancak değişen şey, onun hakkında konuşmak ve bu konuda bilgi vermek için daha fazla özgürlük olmasıdır. Hatta bu insanların cinsel duygularını ve deneyimlerini konuştukları yerleri çevrimiçi olarak da bulabilirsin. Bu yaş grubunda hâlâ çıkılan birçok insan var.

Buluşma sahnesinde oldukları için bir gün bu ilişkileri başka bir düzeye taşıyacaklarını ummak makul. Genç ve canlı tutmalarına yardımcı olan çok tatmin edici bir cinsel yaşam tarzına sahip olabilirler. Aslında, daha cinsel yönden aktif olan bireylerin büyüdükçe daha mutlu olacaklarını gösteren bir bilgi var.

Bu yaş grubundaki herkes kendi cinsel yaşamından memnun değildir. Kadınlar o zaman erkeklerle daha fazla problem çıkarırlar. Çünkü bu yaşlılık gruplarında erkeklerden daha fazla kadın var. Tümü, toplumun onu nasıl göreceğini hissetmeleri nedeniyle genç erkeklerle birlikte olmakta rahat değildir. Her iki taraf ilişkiden memnun olursa, bununla ilgili yanlış olan hiçbir şey yoktur.

Erkekler için, ereksiyonun sürdürülmemesi, 60’lı yıllardaki cinsel yaşamlarından memnun olmamasının bir numaralı nedeni. Yine de bu sorunun çözülmesinin birçok yolu vardır. Çoğu doktor, erkeğin meselenin özüne ulaşmasına ve daha sonra sahip oldukları seçeneklerin ne olduğunu bilmelerine yardımcı olabilir. Bir insan yaşlandığından ve işler kendi başına çalışmadığı için yaptığınız gibi olmaz bu şekilde olmasına izin vermeniz gerekir.

Cinsel ilişki içinde olmak yaşlı bireylerin sevilmekte ve beğenildiğini hissetmek için harika bir yoldur. Yaşlandıkça kesinlikle yalnız kalmak istemiyorlar. Arkadaşları ve aileleri olsa bile hiçbir şey, başkasının saygısı ve hayranlığı kadar harika hissettirmez. Birinin seni cinsel olarak arzuladığını bilmek iyi bir duygu.
Herhangi bir yaşta mutlu olduğunuz bir cinsel yaşamın gücünü tahmin etmeyin. Birey büyüdükçe, yalnızca daha ödüllendirici olabilir. 60 yaşın üzerindeyseniz ve cinsel yaşamınızdan memnun değilseniz, o zaman bunu değiştirme gücünüz olur. Neyin mutlu olduğunuza ve neyin olmadığına dürüstçe bakın.

Bunu yaptıktan sonra, onu değiştirmek için neler yapılabileceğini değerlendirin. Bu faktörler üç kategoriden birine, yani kendi başınıza neler yapabiliyorsunuz, eşinizle neler yapabileceğiniz ve doktorunuzun yardımıyla neler değiştirebileceğine inanılacaktır. Kendi başınıza değiştirebileceğiniz şeyler, cinsiyete karşı tutumunuz, bedeninize yönelik duygularınız ve duygularınızla bağlantı kurmanızdır.

Yaşlandıkça eşinizi daha keyifli hale getirmek için neye ihtiyaç duyduklarını söyleyerek soran daha tatmin edici hale getirebilirsiniz. Aynı zamanda, sizi bu hale getiren şeyin ve daha fazlasına ihtiyacınız olan şeyleri ifade edin. Eskiden olduğu gibi seks zevkinize sahip olmadığını düşünüyorsanız, ne yapılabilir konusunda doktorunuzla konuşmalısınız.

 

Bir önceki yazımız olan Evliliğinizi düzeltmek çok kolay! başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

  

Listing ID: N/A

  

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply